Armitron Mens 20/5048NVSVBN - RIP
Valtuutettu jälleenmyyjä
Nahkaranneke
Kellon ranneke on nahkaa.
Mineraalilasi
Kulutusta kestävä mineraalilasi suojaa naarmuilta ja iskuilta.
Kvartsikello
Vedenpitävyys: 100 metriä (10 baaria)
Luokiteltu kestämään 10 bar tai 100 metriä. Täten kelloa voi käyttää uidessa. Huomaa, että metriarvo (100) ei ole sama kuin sallittu sukellussyvyys. Arvo viittaa ilmanpaineeseen, jota käytetään vedenkestävyystestissä (ISO 2281), ja se simuloi painevaikutusta paikoillaan. Vesiaktiviteettien yhteydessä painevaikutus kasvaa huomattavasti, ja sen takia syvyysluokitus on käytännössä alempi.
Veden tiivistyminen - tärkeää!
Peruslähetys - 5-10 arkipäivää
Pikalähetys seurantatunnuksella - 1-4 arkpäivää
Toimitus kotiin seurantatunnuksella - 1-4 arkipäivää
| Halkaisija | 40 mm |
|---|---|
| Tapauksessa syvyys | 11 mm |
| Tuotenumero | 20/5048NVSVBN |
| EAN | 086702553457 |
| Merkit | Armitron |
| Sukupuoli | Miehet |
| Rannekkeen materiaali | Nahka/Kristalli |
| Rannekoru väri | Ruskea |
| Ranneke leveys | 20 mm |